Citroen Özel Servis Anadolu Yakası


Bize Ulaşın Tel : 0532 218 38 51

Firmamız Bostancı Oto Servis olarak İstanbul  Anadolu Yakasında ümraniye, dudullu, kadosan, sarıgazi, ataşehir, sultanbeyli, sancaktepe, çamlıktepe, kadıköy, üsküdar, çekmeköy, küçükyalı, maltepe bölgesinde hizmet vermektedir. Citroen ÖZEL SERVİS olarak Citroen marka araçların C4, C3, C3 AİRCROSS, C5 AİRCROSS, C-ELYSEE, BERLİNGO, C4 CACTUS, DS7, Citroen Sedan modelleri başta olmak üzere her model Citroen araca servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz profesyonel oto servis, kusursuz hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla hizmete başlamıştır. Bostancı Oto Servis, işinin uzmanı, yıllarca yetkili servislerde, teknik servis elemanı hizmeti veren uzman personeller tarafından hizmet vermektedir. Son teknoloji arıza tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz. Dürüstlük ilkesi, kusursuz hizmet anlayışımızla sizlerinde Citroen marka araçlarına servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Citroen marka araçlarınıza özel, hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Ayrıca 7/24 yol yardımı ile motor ve mekanik arızalarını en kısa zamanda gidermek ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Başlıca Hizmetlerimiz

• Periyodik Bakım

• Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi

• Elektrik Arızası Tespiti ve Tamiri

• Klima Tamiri ve Bakımı

• Arıza Hasar Kaporta Tamir ve Onarımı

• Genel Bütün Aksamların Bakım ve Onarımı

• 7/24 Yıl Yardım ile Elektrik ve Mekanik Servis Hizmeti


Citroen Servis Bostancı firmamız, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. Citroen marka araçlara bakım, tamir, onarım hizmetleri vermekteyiz. Citroen bakım, Citroen tamir gibi işlemler için 7/24 destek vermekteyiz. Citroen bakım ve onarım işleriniz sizden onay almadan başlamaz. Citroen marka aracınızın periyodik bakım fiyatı için bizi hemen arayabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Bostancı oto servis olarak, uzman teknik personellerimiz ile onarım ve çözüm hizmetleri vermekteyiz.  Citroen servis telefon numarası için bize ulaşabilir, bakım seti ve fiyatları ile Citroen periyodik bakım tablosu hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız Bostancı Oto Servis olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda Ümraniye, Dudullu, Kadosan, Sarıgazi, Ataşehir, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çamlıktepe, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy, Küçükyalı, Maltepe bölgesinde hizmet vermektedir. 

Citroen Özel Servis Bostancı

Citroen Özel Servis Ataşehir

Citroen Özel Servis Ümraniye

Citroen Özel Servis Dudullu

Citroen Özel Servis Kadosan

Citroen Özel Servis Sarıgazi

Citroen Özel Servis Sultanbeyli

Citroen Özel Servis Sancaktepe

Citroen Özel Servis Çamlıktepe

Citroen Özel Servis Kadıköy

Citroen Özel Servis Adalar

Citroen Özel Servis Beykoz

Citroen Özel Servis Çekmeköy

Citroen Özel Servis Kartal

Citroen Özel Servis Maltepe

Citroen Özel Servis Pendik

Citroen Özel Servis Şile

Citroen Özel Servis Tuzla

Citroen Özel Servis Üsküdar

Etiketler : citroen özel servis anadolu yakası, anadolu yakası citroen özel servis, citroen özel servis, özel servis, citroen servis, anadolu yakası citroen servis, citroen bakım tamir, citroen bakım servisi, citroen tamir servisi, citroen bakım, citroen tamir